برو به ...

“ قوانین و مقررات هتل آزادی تهران

مهمانان گرامی از این که افتخار میزبانی مراسم شما را داریم، به خود می بالیم. شرایط عمومی برگزاری مراسم، نحوه پرداخت هزینه ها و فسخ قراردادها در هتل آزادی تهران به شرح زیر میباشد:

شرایط عمومی برگزاری مراسم در هتل آزادی تهران

1) شمارش تعداد مهمانانی که در مراسم حاضر میگردند، بر عهده نماینده هتل بوده و اظهار نظر او مورد قبول طرفین میباشد (صاحب مراسم میتواند یک نفر نماینده را به منظور نظارت بر حسن انجام کار به مسئول سالن معرفی نماید).
2) هتل هیچگونه تعهدی در قبال پذیرائی از تعداد مهـمانان به میزان بیش از 10% افزایش در تعداد نفـرات ذکر شده در قرارداد، ندارد. هرگونه افزایش تعدادی محاسبه میگردد و مابه التفاوت می بایست بلافاصله پس از پایان مراسم توسط صاحب مراسم پرداخت شود.
3) صاحب مراسم و مدعوین و مهمانان محترم، مجاز به آوردن هیچ یک از انواع نوشیدنی اعم از الکلی یا غیرالکلی به داخل هتل نمی باشند..
4) صاحب مراسم متعهد میگردد هرگونه خسارتی را که بوسیله او یا مهمانانش به محل مراسم و یا به هر قسمت از هتل وارد گردد، طبق برآورد هتل متقبل شده و پرداخت نماید.
5) در خصوص مراسم عروسی، ساعت مراسم عقد 17 الی 19 و ساعت عروسی 19 الی 23 میباشد. صاحب مراسم متعهد میگردد که در وقت تعیین شده مراسم را شروع و به اتفاق مهمانان و مدعوین محترم پس از انقضای وقت تعیین شده محل مراسم را ترک نمایند. لازم به توضیح است که در مراسم عقد، فقط ورود محارم عروس ( پدر عروس، پدر داماد و شخص داماد) به سالن زنانه، با رعایت پوشش اسلامی مدعوین، مجاز میباشد.
6) در مراسم عقد و عروسی، همان شب اقامت رایگان از طرف مدیریت هتل آزادی تهران به عروس و داماد محترم هدیه میگردد (ساعت تخلیه اتاق : 14).
7) رعایت حجاب و شئونات کامل اسلامی برای کلیه مهمانان محترم الزامی است و صاحب مراسم متعهد به اداره و حفظ نظم مهمانی، رعایت مقررات و همکاری کامل با پرسنل هتل میباشد.
8) تعداد مهمانان ذکر شده در قرارداد، به هیچ عنوان قابل کاهش نمی باشد و حضور هر تعداد از مهمانان به منزله اجرای قرارداد و برگزاری مراسم مذکور تلقی خواهد شد.
9) در خصوص برگزاری سمینار، صاحب محترم مراسم بلافاصله پس از دریافت نامه معرفی به اماکن با امضای مدیرعامل، از طرف واحد فروش هتل، تمامی مسئولیت مربوط به مراجعه و اخذ مجوز مربوطه را از اداره اماکن نیروی انتظامی جهت برگزاری مراسم برعهده میگیرد. با توجه به دستورالعمل نیروی انتظامی، برگزارکننده سمینار می بایست حداکثر 48 ساعت قبل از برگزاری مراسم، مجوز مربوطه را به هتل ارائه نماید. درغیر این صورت یا درصورت عدم صدور مجوز،هتل مجاز است جهت رعایت قوانین، بدون برگشت دادن مبلغ قرارداد، از برگزاری مراسم مذکور در روز برنامه، خودداری نماید.
10) درصورت اتفاق افتادن هر یک از موارد اضطراری که هتل نتواند محل رزرو شده را در اختيار صاحب مراسم قرار دهد، مجاز است محل و يا وسايل مشابه ديگري را جهت مهمان جايگزين کند.
11) صاحب مراسم وظیفه دارد در صورت عدم انتخاب عکاس و فیلمبردار از طرف هتل، مجوز قانونی استفاده از عکاس و فیلمبردار انتخابی خود را به هتل ارائه نماید و یا نسبت به معرفی عکاس و فیلمبردار جهت ارائه مجوز به هتل اقدام کند.
12) هزینه غذای کودکان زیر7 سال رایگان است ولی هزینه کودکان بیشتر از 7 سال معادل یک نفر کامل محاسبه میگردد.
13) در صورت تقبل میوه و شیرینی توسط مهمان، بایستی حداقل تا 5 ساعت قبل از شروع مراسم، اقلام میوه و شیرینی را به قسمت تشریفات هتل تحویل دهد.
14) صاحب مراسم وظیفه دارد حداکثر تا 5 ساعت پس از مراسم نسبت به تخلیه کامل اجناس آورده شده به هتل (نظیر استند، بنر و....) اقدام نماید. در غیراینصورت جهت نگهداری اقلام مذکور مطابق قوانین هتل صورتحساب صادر میشود.
15) صاحب مراسم بایستی درصورت استفاده از سیستم های هتل، نظیر کاربرد برق با فشار قوی در مراسم و....مراتب را قبلا به اطلاع واحد فروش جهت درج درقرارداد برساند. در غیراینصورت، در پایان روز مراسم هتل اختیار دارد مطابق ولتاژ مصرفی و ساعات کارکرد، به تشخیص مهندس هتل، جهت صاحب مراسم صورتحساب صادر کند.
16) برای رعایت استانداردهای بهداشت و سلامت هتل، به غیر از میوه و شیرینی که توسط مهمان آورده شده، پس از مراسم هیچ گونه اقلام دسر، سالاد و نوشیدنی به میهمان برگشت داده نخواهد شد و تنها درصورت عدم حضور حداقل یک چهارم تعداد مهمانان موضوع قرارداد، حمل انواع غذای اضافه که احتمال فساد آنان کمتر میباشد (به تشخیص مدیریت غذا و نوشابه) و با هماهنگی و کسب مجوز از مدیرداخلی هتل، در ظروف آورده شده توسط مهمان، قابل عودت میباشد.
17) به دلیل قوانین مربوط به اداره اماکن، صاحب مراسم موظف است درصورتی که در مراسم خود نیاز به پخش تراکت، توزیع بروشور یا چاپ بنر و اقلامی از این قبیل دارد، قبلا تصویر و متن اقلام چاپی خود را جهت تایید به هتل ارائه کند.

چگونگی پرداخت هزینه ها

1) مبلغ پنجاه درصد (50٪) جمع کل هزینه مراسم در هنگام عقد قرارداد به شماره حساب جاری 1181994264 بانک ملت شعبه آتي ساز- کد 65532 به نام شرکت هتل بین المللی پارسیان آزادی، به شماره شبای 060120000000001181994264 IR واریز و باقیمانده باید نهایتا تا 48 ساعت قبل برگزاری مراسم پرداخت و تسویه حساب کامل صورت پذیرد. بدیهی است عدم انجام تعهدات از طرف صاحب مراسم، به منزله انصراف قطعی از قرارداد تلقی شده و در اینصورت، هتل هیچ گونه تعهدی در رابطه با برگزاری مراسم نخواهد داشت و عواقب احتمالی آن و پرداخت هرگونه خسارت بر عهده صاحب مراسم می باشد.
2) هر گونه افزایش در مالیات و عوارض قانونی جدید در طول مدت این قرارداد مورد قبول صاحب مراسم طرف قرارداد خواهد بود و حسب اعلام هتل، متعهد به پرداخت آن میباشند.
3) صاحب مراسم متعهد میگردد، هر گونه افزایش نرخ منو، سالن و سایر خدمات جانبی را پذیرفته و مابه التفاوت را پرداخت نماید.
4) کلیه کسورات احتمالی ناشی از این قرارداد شامل مالیات، عوارض، بیمه و سایر حقوق دولتی بر عهده صاحب مراسم میباشد و شرکت هتل بین المللی پارسیان آزادی هیچ گونه تعهد قانونی در این خصوص را نخواهد داشت.

شرایط فسخ قرارداد در هتل آزادی تهران

در صورت انصراف صاحب مراسم از برگزاري مراسم خود تحت هر شرايطي، ميزان مبالغ به شرح ذيل جهت جبران خسارت وارده به هتل موضوع ماده 230 قانون مدنی از مبلغ بيعانه كسر خواهد شد. لازم به ذكر است انصراف حتما" بايستي كتبا" به مديريت هتل اطلاع داده شود:
الف : اعلام كتبي از تاريخ قرار داد تا حداكثر يك ماه قبل از برگزاري مراسم معادل 10% از كل مبلغ قرار داد.
ب : اعلام انصراف كتبي بين 5 روز تا يك ماه قبل از برگزاري مراسم معادل 15% از كل قرار داد.
ج : اعلام انصراف كتبي بين 2 تا 5 روز قبل از برگزاري مراسم معادل 35% از كل مبلغ قرار داد.
د : اعلام انصراف كتبي از 48 ساعت قبل از برگزاري مراسم معادل 50% از كل مبلغ قرار داد.
ه : در صورتي كه صاحب مراسم در همان روز مراسم، مراسم را کنسل نماید و یا در تاريخ تعيين شده جهت انجام مراسم مراجعه ننمايد، کل مبلغ قرارداد به عنوان جریمه کنسلی منظور خواهد شد و به میهمان مسترد نخواهد گردید.

شرایط رزرو آنلاین سالن ها

1) پس از اطمینان از خالی بودن زمان اجاره سالن ها و شناخت از چیدمان و نوع سالن اقدام به رزرو سالن نمایید.
2) مبلغ پنجاه درصد (50٪) جمع کل بهای مراسم در هنگام رزرو آنلاین باید پرداخت شود و مابقی نیز 2 روز مانده به برگزاری مراسم باید تسویه گردد.
3) پس از رزرو اولیه سالن، حضور صاحب مراسم جهت هماهنگی و انتخاب منو و سایر تشریفات الزامی می باشد.
4) تمامی شرایط ذکر رزرو آنلاین سالن ها، اعم از قوانین عمومی، نحوه پرداخت و فسخ قرارداد طبق قوانین ذکر شده در بالا می باشد.

شرایط حل اختلاف

طرفین قرارداد، متعهد خواهند بود، در صورت بروز اختلاف احتمالی در رابطه با موضوع قرارداد یا جزئیات اجرای قرارداد، از طریق مذاکره و یا توسط داور یا داوران مرضی الطرفین و بی طرف، اقدام به حل و فصل آن نمایند و در صورتی که در این شرایط، موارد اختلاف مورد توافق طرفین قرار نگرفت، موضوع توسط دادگاههای صالحه و مراجع ذیصلاح قضایی کشور، براساس قوانین و مقررات جاری نظام جمهوری اسلامی ایران، مورد رسیدگی قرار گیرد.