برو به ...

“ سالن های مجالس و تشریفات هتل آزادی تهران ”

هتل آزادی تهران با در اختیار داشتن 7 سالن چند منظوره، میزبان بسیاری از اجلاس های بین المللی، نشست های خبری، ضیافت های دیپلماتیک، روزهای ملی، میهمانی های به یاد ماندنی و عروسی های با شکوه بوده است. این هتل سه سالن مجهز جلسات الماس، برلیان و زمرد را در اختیار داشته که همواره با این سالن ها، میزبان شایسته ای برای همایش ها، کنفرانس های خبری و دوره های آموزشی بوده است.

سالن زرین هتل آزادی تهران


سالن زرین سالنی چند منظوره می باشد که تاکنون اجلاس های بین المللی وکنگره ها و سمینارهای بسیاری در آن برگزار شده است. این سالن متقارن 635 متری که فاقد ستون است، جشن های عروسی باشکوهی را تجربه کرده است.  این سالن که از شخصیت های مهمی پذیرایی کرده است دارای سقفی بلند و شکوهی کم نظیر می باشد که لوستری خاص و چند ضلعی آن را آراسته است و میتواند تا 600 مهمان را با چیدمان سینمایی در خود جای دهد.این گنجایش در ضیافت های مختلف با میزهای گرد به 350 نفر کاهش پیدا میکند و در جشن های عروسی با سن و میز غذایی که جهت پذیرایی در خود جای میدهد به ظرفیت 250 نفر میرسد. این سالن چیدمان های بسیاری به خود دیده و از چیدمان اجلاس بین المللی تا کنفرانس های بزرگ یا مهمانی های کوچک در روزهای ملی را تجربه کرده است. این سالن دارای بخش رختکن می باشد و دارای دو جفت ورودی و خروجی مجزا بوده و به سرویس های بهداشتی مختص خود مجهز است.  برای دیدن تصاویر بیشتر از سالن زرین هتل آزادی تهران، به صفحه گالری تصاویر مراجعه نمایید.
هتل آزادی تهران - سالن زرین هتل آزادی
هتل آزادی تهران - سالن زرین هتل
هتل آزادی تهران - سالن زرین

سالن الماس هتل آزادی تهران


سالن الماس مستطیلی شکل است و میتواند از 40 شرکت کننده پشت میز U پذیرایی کند و ظرفیت 100 صندلی را به شکل سینمایی دارا می باشد. این سالن به ویدئو پرژکتور مجهز بوده و با چیدمان ضیافتی با میزهای گرد، میتواند 80 مهمان را در خود جای دهد.  اضلاع کوچک این سالن امکان برپایی استندهایی با موضوع برنامه های مختلف را تا ارتفاع سه متر میدهند و سالن الماس با ترکیبی از رنگ قهوه ای و کرم با 145 متر مساحت جلوه میکند.  برای دیدن تصاویر بیشتر از سالن الماس هتل آزادی تهران، به صفحه گالری تصاویر مراجعه نمایید.
هتل آزادی تهران - سالن الماس هتل آزادی
هتل آزادی تهران - سالن الماس هتل
هتل آزادی تهران - سالن الماس

سالن برلیان هتل آزادی تهران


سالن برلیان دارای شکل مستطیل می باشد و میتواند از 40 شرکت کننده پشت میز U پذیرایی کند و ظرفیت 100 صندلی را به شکل سینمایی دارد. این سالن به ویدئو پرژکتور مجهز بوده و با چیدمان ضیافتی با میزهای گرد، میتواند 80 میهمان را در خود جای دهد.  اضلاع کوچک این سالن امکان برپایی استندهایی با موضوع برنامه های مختلف را تا ارتفاع سه متر میدهند و سالن برلیان با ترکیبی از رنگ قهوه ای و کرم با 145 متر مساحت جلوه میکند.  برای دیدن تصاویر بیشتر از سالن برلیان هتل آزادی تهران، به صفحه گالری تصاویر مراجعه نمایید.

سالن ارکیده هتل آزادی تهران


سالن ارکیده مهمانان را به ضیافت مناظر مینشاند و ضیافت های دیپلماتیک بسیاری را به خود دیده است. در این سالن، هم شهر زیر پایتان است و هم پنجره هایی به سمت شمال، کوه را به تصویر کشیده اند. این سالن با چیدمان خاص خودش با میزهای مربع و مستطیل می تواند از120 مهمان به شایستگی پذیرایی کند. البته میزهای VIP زیادی نیز تاکنون دور آبنمای کوچک آن چیده شده که تا 20 نفر ظرفیت دارند. به هنگام مراسم عروسی این سالن معمولاً سالن آقایان می باشد که همراه با سالن پانیذ جشن های 200 نفره را پوشش میدهد.  برای دیدن تصاویر بیشتر از سالن ارکیده هتل آزادی تهران، به صفحه گالری تصاویر مراجعه نمایید.
هتل آزادی تهران - سالن ارکیده هتل آزادی
هتل آزادی تهران - سالن ارکیده هتل
هتل آزادی تهران - سالن ارکیده

سالن زمرد هتل آزادی تهران


سالن زمرد سالنی می باشد که همزمان هم سالن جلساتی 142 متری به شکل L است که میتواند با پارتیشن هایی که در دیواره های سالن وجود دارد به دو سالن کوچک و بزرگ تبدیل شود و هم سالنی ویژه برای برگزاری مراسم زیبای عقد می باشد. ظرفیت سالن به شکل سینمایی تا 50 نفر و به شکل ضیافتی (با میز گرد) تا 80 نفر خواهد بود و دور میز U تعداد 25 مهمان گنجایش دارند. در مراسم عقد بخشی از سالن به سفره اختصاص پیدا میکند و روبروی سفره، صندلی های مهمانان در مراسم چیده میشود. این سالن در صورت تفکیک به سالن هایی با ظرفیت های 12 و 18 نفر دور میز U تبدیل میشود و میتواند میزبان دو جلسه همزمان باشد. برای دیدن تصاویر بیشتر از سالن زمرد هتل آزادی تهران، به صفحه گالری تصاویر مراجعه نمایید.
هتل آزادی تهران - سالن زمرد هتل آزادی
هتل آزادی تهران - سالن زمرد هتل
هتل آزادی تهران - سالن زمرد

سالن پانیذ هتل آزادی تهران


سالن VIP پانیذ یکی از زیباترین سالن های هتل است که از مهمانی های وزرا تا تیم های ملی و جشن های کم نظیر را پذیرا بوده است و از نمای فوق العاده با دکور خاص خود بهره می برد. این سالن که مستطیلی شکل است، اما گرد به نظر میرسد، در دو طرف دارای بال هایی است که به فضای دوار وسط پیوند میخورد. این سالن که 267 مترمربع مساحت دارد، به اندازه 100 مهمان ظرفیت داشته و در جشن های عروسی بیشتر مورد استفاده بانوان قرار میگیرد. این سالن با معماری خاص و کم نظیر خود به انتظار مقدم مهمانان محترم بر فراز تهران نشسته است.  برای دیدن تصاویر بیشتر از سالن پانیذ هتل آزادی تهران، به صفحه گالری تصاویر مراجعه نمایید.
هتل آزادی تهران - سالن پانیذ هتل آزادی
هتل آزادی تهران - سالن پانیذ هتل
هتل آزادی تهران - سالن پانیذ

کافی هاوس آسمان هتل آزادی تهران


روبروی سالن الماس، فضایی  به صورت چهارگوش تعبیه شده است که 30 نفر ظرفیت دارد و سقف شیشه ای آن، آسمان را به مهمانانش هدیه میکند.  گل های تزئینی زیبا از اطراف آن را احاطه کرده اند و نشیمن هایی از بافه های چوبی با روکش مبلی به رنگ بنفش، کافی هاوس را آراسته کرده است که می تواند مکانی دلپذیر برای صرف نوشیدنی و صحبت باشد. برای دیدن تصاویر بیشتر از کافی هاوس هتل آزادی تهران، به صفحه گالری تصاویر مراجعه نمایید.

TV ROOM پارسه هتل آزادی تهران


این قسمت از رستوران پارسه، از مهمان های VIP پذیرایی میکند و قادر است 25 نفر را در خود جای دهد. این مکان به رستوران اجازه میدهد فضایی خصوصی تر و خلوت تر را برای ارائه داشته باشد که میتواند برای صرف نهار یا شام کاری شرکت ها مناسب باشد. برای دیدن تصاویر بیشتر از TV ROOM پارسه هتل آزادی تهران به صفحه گالری تصاویر مراجعه نمایید.

سالن نگین هتل آزادی تهران


سالن نگین در کنار لابی هتل با نمای بیرونی خود مناسب برای برگزاری مجالس تا 130 نفر گنجایش بوده و از ورودی ویژه ای برخوردار می باشد. این سالن دسترسی بسیار راحتی داشته و در جشن های عروسی به عنوان سالن آقایان استفاده میشود. سالنی که میز بوفه ثابت دارد و از جمله مراسم مهمی که در آن برگزار شده میتوان به کنفرانس خبری رئیس فیفا اشاره کرد. این سالن 180 نفر ظرفیت چیدمان سینمایی داشته و میتواند 50 نفر را دور میز در خود جای دهد.  برای دیدن تصاویر بیشتر از سالن نگین هتل آزادی تهران، به صفحه گالری تصاویر مراجعه نمایید.
هتل آزادی تهران - سالن نگین هتل آزادی
هتل آزادی تهران - سالن نگین هتل
هتل آزادی تهران - سالن نگین

لابی لانج طبقه 23 هتل آزادی تهران


طبقه 23 هتل، نمونه یک فضای بی نظیر برای جلسات VIP دور از لابی و رفت و آمدها می باشد. این فضا نمونه یک لانچ VIP است که بر فراز شهر تهران مهمانانش را از منظره سیراب میکند.