برو به ...

“ رستوران ها و کافی شاپ هتل آزادی تهران

هتل آزادی تهران با در اختیار داشتن رستوران 24 ساعته پارسه، رستوران بین المللی ارکیده، رستوران ایتالیایی بیچه و رستوران فصلی سرو امکان انتخاب طیف وسیعی از غذاهای مختلف را برای مهمانان گرامی فراهم می سازد. علاوه بر آن کافی شاپ نیلو واقع در طبقه لابی، با سرو انواع نوشیدنی ها و دسرها، آماده پذیرایی از مهمانان میباشد.

رستوران بین المللی ارکیده هتل آزادی تهران


رستوران بین المللی ارکیده با فضایی خانوادگی و خصوصی شما را هنگامی که به تماشای تهران نشسته اید از دیگر مهمان ها جدا میکند تا بر فراز شهرتان تنها باشید و طعم های پنج ستاره بچشید. منوی این رستوران ترکیب گوناگونی از انواع سالادهای بین المللی، پیش غذاهای گرم و سرد و غذاهای بین المللی است تا انواع خواسته ها و ذائقه های شما را پاسخگو باشد.  این رستوران با معماری شرقی و آبنمای واقع در مرکز آن، که صدای ترنم آب را به گوش مهمانان می رساند، ظهر آدینه با بوفه ای رنگارنگ میزبان کسانی است که می خواهند ناهاری خاطره انگیز را تجربه کنند.
هتل آزادی تهران - رستوران ارکیده
هتل آزادی تهران - رستوران ارکیده هتل آزادی
هتل آزادی تهران - رستوران بین المللی ارکیده

رستوران پارسه هتل آزادی تهران


رستوران پارسه هتل در تمام ساعات شبانه روز بیدار است و طعم های آشنای غذاهای ایرانی را به مهمانان ارائه میدهد. این رستوران در طبقه لابی قرار گرفته و هفتاد مهمان را در خود جای میدهد و از بخش VIP در کنار بخش اصلی رستوران برخوردار است.  در این رستوران که از منویی متنوعی شامل کباب ها، خورشت ها، پیش غذاهای گرم و سرد، دسرها، سالاد و سوپ های مختلف بهره میبرد، گاهی برای تورهای ورودی بوفه ای برپا می شود تا مهمانان خارجی امکان انتخاب و آشنایی با انواع غذاهای بومی را پیدا کنند. برای دیدن تصاویر بیشتر از رستوران پارسه هتل آزادی تهران، به صفحه گالری تصاویر مراجعه نمایید.
هتل آزادی تهران - رستوران پارسه
هتل آزادی تهران - رستوران پارسه هتل آزادی
هتل آزادی تهران - رستوران پارسه هتل آزادی تهران

رستوران سرو هتل آزادی تهران


رستوران تابستانی سرو در فضایی باز مقابل لابی، در کنارفواره های آب، با خنکای نسیم و انواع غذای ایرانی از مهمانانش پذیرایی میکند.  این رستوران پرطرفدار زمانی که تابستان با ماه رمضان مبارک میشود، از مهمانان روزه دار با بوفه افطار در فضای مفرح کنار آبنما استقبال می نماید و ظرفیت 100 مهمان را دارد.  برای دیدن تصاویر بیشتر از رستوران سرو هتل آزادی تهران، به صفحه گالری تصاویر مراجعه نمایید.
هتل آزادی تهران - رستوران سرو
هتل آزادی تهران - رستوران سرو هتل آزادی

رستوران ایتالیایی بیچه هتل آزادی تهران


رستوران بیچه واقع در هتل آزادی تهران با هدف آشنا نمودن ایرانیان با غذاهای ایتالیایی به شیوه ای که شاید تا امروز در ایران سرو نشده باشد، به تهران آمده است، نه تنها با غذاهایش، بلکه با فضا، دکوراسیون، سرویس و هرچیز مرتبط دیگری. با تجربه شبی در رستوران FINE DINING بیچه بخشی از مردمی در سراسر جهان میشوید که فضای خاصی را تجربه میکنند. فضایی که بیچه در سراسر دنیا تضمین میکند.  کیقیت بالای محصولات غذایی و اقلام وارداتی بیچه تهران از ایتالیا باعـث امکان ارائه ی دستور پخت اصیل بیچه میشود. بیچه تهران دارای دو سالن در مجموع با گنجایش پذیرایی 140 نفر و یک سالن غذاخوری اختصاصی میباشد. دکوراسیون رستوران، مدرن و شیک به همراه نمایی از تهران در شب است. همه ی پرسنل به زبان انگلیسی صحبت می کنند و توسط گروه بیچه تعلیم دیده اند. سرآشپز گایتانو ریچیو، سرآشپز اجرایی و گروه آشپزی اش به تمام دنیا سفر کرده اند و دستور پخت های جدید را بر اساس محصولات هر ناحیه ترکیب کرده اند تا رضایت همه ی مهمانان را به دست آورند.
هتل آزادی تهران - رستوران ایتالیایی
هتل آزادی تهران - رستوران ایتالیایی بیچه
هتل آزادی تهران - رستوران ایتالیایی بیچه هتل آزادی

لابی لانج نیلو هتل آزادی تهران


لابی لانج، دنج ترین فضای پشت هتل را از آن خود کرده و مهمانانش در آن احساس راحتی خواهند کرد. انواع نوشیدنی ها و دمنوش های گرم و سرد و انواع کیک و شیرینی ارمغان این بخش از هتل برای مهمانان می باشد.  در قسمت سقف این بخش، لوستری همچون رودخانه می پیچد و آن را تماشایی میکند.این لانج می تواند همزمان از 50 مهمان با لبخند کارکنان و قهوه های گرم پذیرایی کند.
هتل آزادی تهران - لابی لانج
هتل آزادی تهران - لابی لانج نیلو
هتل آزادی تهران - لابی لانج نیلو هتل آزادی