برو به ...

“ امکانات هتل آزادی تهرانکلوپ ورزشی هتل آزادی تهران

به یکی از دنج ترین کلوپ های ورزشی تهران خوش آمدید. وارد که میشوید با لبخند مسئول پذیرش کلوپ مواجه میشوید، که شما را به استخر یا سالن بدنسازی راهنمایی میکند. قسمت ماساژ، سونای خشک و بخار، کافی شاپ، اتاق کمک های اولیه، حمام سنتی، جکوزی و حوضچه آب سرد را هم به آن اضافه کنید تا بخش های کلوپ ورزشی هتل را برشمرده باشید. جالب است بدانید این کلوپ، کلوپ اختصاصی تیم ملی در هنگام اردوها در هتل آزادی تهران می باشد.

استخر هتل آزادی تهران

وارد استخر که میشوید فضای شیشه ای نگینی فیروزه ای را در بر گرفته است. استخری لوکس و جمع و جور که دور تا دور آن را گل هایی خاص پوشانده اند و میتوان کنار آن استراحت کرد و آفتاب گرفت. فضای دوش ها، میهمان هتل را به خاطرات معماری ایرانی می برد، در حالیکه حوض وسط استخر کاملا به سبکی نو طراحی شده است. * تنها افراد بالای 15 سال مجاز به استفاده از استخر هتل پارسیان آزادی میباشند.
هتل آزادی تهران - استخر هتل آزادی
هتل آزادی تهران - استخر هتل
هتل آزادی تهران - استخر

مرکز ماساژ هتل آزادی تهران

قسمت ماساژ با سه اتاق با امکانات و سرویس های بهداشتی مجزا، بیش از ده نوع ماساژ را زیر نظر ماساژورهای مجرب تیم های ملی ارائه میدهد.
هتل آزادی تهران - مرکز ماساژ هتل آزادی
هتل آزادی تهران - مرکز ماساژ

باشگاه بدنسازی هتل آزادی تهران

دستگاه هایی بسیار با کیفیت و چندمنظوره فضای سالن بدنسازی را پر کرده اند و معمولاً میهمانان با یکی از آنان در حال ورزش کردن می باشند. دستگاه هایی که به زبان دیجیتال و به صورت علمی تمام اطلاعات لازم را به ورزشکار ارائه میکنند.
هتل آزادی تهران - باشگاه بدنسازی هتل آزادی
هتل آزادی تهران - باشگاه بدنسازی

حمام سنتی هتل آزادی تهران

اگر به دنبال زنده کردن خاطرات حمام های قدیمی هستید، حتما حمام سنتی هتل پارسیان آزادی را تجربه کنید. همان مشت و مال های آشنای پدربزرگ ها را میتوانید در این حمام تجربه کنید، در حالیکه خیالتان از رعایت همه نکات بهداشتی راحت خواهد بود.

“ مرکز خرید هتل آزادی تهران ”

در کنار لابی، برندهای ملی و همچنین بین المللی در این مرکز منتظر مهمانان هتل هستند تا نیازهایشان را برآورده کنند. از کیف و کفش و سایر محصولات چرمی گرفته تا فرش هایی با نقوش مختلف شهرهای ایران، تابلو فرش ها، انواع خشکبار، شکلات، دم نوش های گیاهی ، سوغات شهرهای مختلف ایران و دیگر ملزومات مهمانان خارجی، در مرکز تجاری پیش بینی شده است تا مهمانان هتل آزادی تهرانخریدی پنج ستاره را تجربه نمایند.
هتل آزادی تهران - مرکز خرید هتل آزادی
هتل آزادی تهران - مرکز خرید هتل
هتل آزادی تهران - مرکز خرید

“ تاکسی سرویس هتل آزادی تهران ”

تاکسی سرویس هتل آزادی تهران با در اختیار داشتن ناوگانی بزرگ از اتومبیل های روز ایران و جهان و رانندگانی آشنا به زبان انگلیسی به تمام نقاط کشور خدمات ارائه میدهد. این بخش از هتل، سرویس ترانسفر فرودگاهی را به اشکال مختلف انجام میدهد و با ارائه انواع تورهای انفرادی و جمعی خودش را با تقاضای مختلف مهمانان هماهنگ میکند.
هتل آزادی تهران - تاکسی سرویس هتل آزادی
هتل آزادی تهران - تاکسی سرویس هتل
هتل آزادی تهران - تاکسی سرویس

“ پارکینگ هتل آزادی تهران ”

پارکینگ هتل آزادی تهران با ترکیبی از پارکینگ های روباز و طبقاتی با ظرفیت بیش از چهارصد اتومبیل، میتواند مهمانی ها و مراسمات مختلف را پشتیبانی کند و مهمان را از وفور فضای پارک مطمئن سازد.  پارکینگ طبقاتی در 5 طبقه مقابل هتل و فضای دور تا دور از شرق تا جنوب هتل گسترده شده است.

“ مرکز تجاری هتل آزادی تهران ”

در این مرکز، امکان استفاده از اینترنت و تمامی خدمات منشی گری، تهیه بلیط و ... به میهمانان ارائه میشود. بیزینس سنتر در طبقه M قرار گرفته تا در دسترس تمامی مهمانان محترم هتل و حتی میهمانان همایش ها و مراسم مختلف باشد.
هتل آزادی تهران - مرکز تجاری هتل آزادی
هتل آزادی تهران - مرکز تجاری