برو به ...

“ اتاق ها و سوئیت های هتل آزادی تهران

هفت نوع اتاق مختلف، در 25 طبقه، با انواع منظره ها و چیدمان، هتل آزادی تهران را در موقعیتی قرار میدهد که مهمانان میتوانند در آن اقامتی پنج ستاره داشته باشند. اتاق های سینگل (یک نفره)، توئین (دوتخته با تخت مجزا)، دبل (دونفره با یک تخت)، اتاق ویژه کم توانان (معلولین) و سوئیت های جونیور، رویال ، دوبلکس و پرزیدنتال از جمله این اتاق ها می باشند.

اتاق یک نفره (سینگل) هتل آزادی تهران


اتاق یک نفره در این هتل، در واقع اتاقی توئین است که یکنفر در آن میهمان میشود. این اتاق 27 متری دارای دو تخت یک نفره است که روبروی تلویزیون LCD قرار گرفته تا مهمان با آرامش به تماشای فیلم های مورد علاقه خود بنشیند. مبل و صندلی ها ارگونومیک بوده و اتاق به سیستم اعلان و اطفای اتوماتیک حریق مجهز می باشد و دارای پنجره های دو جداره ( دارای عایق گاز خنثی) است. یخچال حاوی اقلام گوناگون مینی بار، دستگاه چای ساز، صندوق امانات و سیستم انتقال پخش صوت تلویزیون در سرویس بهداشتی ، از دیگر امکانات این اتاق هستند. سرویس بهداشتی اتاق سینگل نیز به وان، دوش، سشوار و SOS مجهز میباشد. هتل آزادی تهران 209 اتاق توئین دارد که بعنوان اتاق یک نفره نیز استفاده میشوند.

اتاق دو نفره (توئین و دبل) هتل آزادی تهران


این اتاق مساحتی برابر 27 مترمربع دارد که می تواند از دو میهمان همزمان پذیرائی کند. اتاق دبل تخت king size دارد و از تمام امکانات اتاق های دیگر نیز بهره می برد.

سوئیت جونیور هتل آزادی تهران


این سوئیت، سوئیتی جمع و جور و راحت می باشد که به یک اتاق نشیمن، کاناپه و تلویزیون LCD مجهز است. این سوئیت نیز از تخت king size برخوردار است و ضمن قابلیت دسترسی به اینترنت از تمامی امکانات اتاق سینگل همچون سیستم اعلان اطفای حریق، پنجره دو جداره و یخچال حاوی مینی بار ، دستگاه چای ساز، صندوق امانات و ... بهره مند می باشد.

سوئیت رویال هتل آزادی تهران


سوئیت رویال، به اندازه یازده مترمربع از سوئیت جونیور بزرگتر میباشد، که این فضا را به آشپزخانه ای کوچک، یک سرویس بهداشتی اضافه و کتابخانه ای بزرگ در اتاق خواب اختصاص داده است.

سوئیت دوبلکس هتل آزادی تهران


این سوئیت از یک اتاق بزرگ در طبقه پایین با میز کنفرانسی کوچک و در کنار آن آشپزخانه ای کوچکتر تشکیل میشود، که در طبقه دوم سرویس خواب، سرویس بهداشتی و مبل های نشیمن قرار گرفته اند.

سوئیت پرزیدنتال هتل آزادی تهران


سوئیت های پرزیدنتال هتل آزادی تهران با 215 مترمربع مساحت، یکی از ابزرگترین سوئیت های موجود در شهر تهران هستند که همواره توسط شخصیت های بلندپایه انتخاب شده اند.

اتاق کم توانان (معلولین) هتل آزادی تهران


اتاق های موجود در طبقه سوم به آسانسور نزدیک بوده و جهت سهولت در رفت و آمد مهمانان کم توان، بدون آستانه ساخته شده اند. سرویس های بهداشتی آن ها نیز با ویلچز سازگار می باشد.
هتل آزادی تهران - اتاق دو نفره
هتل آزادی تهران - اتاق یک نفره
هتل آزادی تهران - سوئیت جونیور
هتل آزادی تهران - سوئیت رویال
هتل آزادی تهران - سوئیت دوبلکس
هتل آزادی تهران - سوئیت پرزیدنتال